Përqëndrohet në basketboll Shooting Machine, volejboll Shërbyer Machine, Futboll Machine qitje, Football 4.0 trajnimi Sistemit, Tenis Machine, kungull Machine, badminton Shooting Machine, stringing Machine dhe gjykatë tjetër Aksesore.

Eksploroni Koleksione ynë

TRAJNIMI Pajisje për çdo moment

Lajme dhe informacion

 • New Era Universal Fitness Smart Sports Park

  DKsportbot owns the “Duoha Park” which a smart sports fitness smart park, and covering an area of 12,000 square meters. It is also the largest comprehensive fitness platform for “Internet, Technology, Sports, Education, Experience, Service” in Dongguan. Wide range of motor functions Duoha Park...

 • 3 Shkarko Tennis Ball Machines i 2019

  Nëse ju jeni këtu, unë e di se ju dua tenis. Kjo është një sport i madh në të vërtetë. Unë e di që ju keni dëgjuar për Rafael "Rafa" Nadal nga Spanja, Novak Gjokoviç nga Serbia dhe Roger Federer nga Zvicra dhe ju mund edhe të jetë pas lojrat e tyre të ngushtë. tifozët e zjarrtë tenisi dhe lojtarët e bëj idhull e tyre dhe për të marrë frymëzuar ...

 • Kërkesat elektrike dallavere Stringing Machine Mirëmbajtja

  Pas blerjen e një makine profesionale fillesë, ju duhet të paguani vëmendje për pastrimin e saj të përditshme dhe të mirëmbajtjes, në mënyrë që të sigurojnë që ajo gjithmonë mund të kryejnë mirë. Ju duhet të kontrollojë prodhuesit në manualin e mirëmbajtjes, një kuptim i kujdesshëm i mirëmbajtjes rutinë duhet të i kushtoj vëmendje të m ...

 • Si për të ruajtur basketboll

  Si për të ruajtur Basketball 1, të zgjedhur vendin, sipas përdorimit të ndryshme të vendit, duhet të zgjedhin një vend tjetër me topin. Ka dy opsione: topin në natyrë (oudoor) ose top shtëpie (shtëpie). parket General druri, parket plastike, fushë me ujë dhe përzgjedhje të tjera të qetë vend ...

 • Badminton Machine Multi-drejtuar Launch Ball

  Struktura e përgjithshme dhe paraqitjen e bombol me vrimë nxjerrëse në fakt, më shfaqeshin në shtëpi dhe jashtë vendit është makinë pingpong, dhe më e përdorur gjerësisht, e cila mund të jetë e thjeshtë me strukturën e pingpong, kështu që dizajni i makinës së saj të përputhjes është gjithashtu relativisht i e lehtë, dhe makinë badminton accordi ...